Populiariausi mobilieji telefonai

Mobiliųjų telefonų rinkoje nėra kada nuobodžiauti, nes gamintojai lepina vis naujais modeliais ir vis geresnėmis techninėmis charakteristikomis. Apžvelkime, kokie https://www.bite.lt/telefonai šiuo metu yra populiariausi rinkoje.

„Samsung“

Šie mobilieji telefonai žavi savitu dizainu ir puikiomis techninėmis savybėmis. „Samsung“ telefonus renkasi daugelis jaunų žmonių, kurie dažnai keliauja ir mėgsta fiksuoti svarbias akimirkas – naujausi gamintojo modeliai pasižymi ypatingomis fotokameros savybėmis.

Savo gerbėjų ratą turi ir atlenkiami „Samsung“ modeliai. Tai išskirtiniai telefonai, suteikiantys galimybę naudotis didesniu ar dviem nepriklausomais ekranais. Jie patiks tiems, kurie anksčiau mėgo senesnės kartos atlenkiamus telefonus, nors naujieji modeliai pažengė labai toli – lankstosi net jų ekranas.

„Xiaomi“

Šio kinų gamintojo įrenginiai pasižymi puikiu kainos ir kokybės santykiu, todėl rinkoje jau kurį laiką išlieka geriausiai parduodamų mobiliųjų telefonų sąrašuose. Platus modelių ir techninių savybių pasirinkimas leidžia kiekvienam pirkėjui rasti jo poreikius atitinkantį telefoną, o pigiausi išmanieji kainuoja vos nuo kelių šimtų eurų, tačiau turi galingas kameras.

„iPhone“

Tai stilingi ir galingi mobilieji, kurių gerbėjų yra gausu visame pasaulyje. „iPhone“ išsiskiria nuosava operacine sistema, kuri šiek tiek skiriasi nuo daugeliui įprastos „Android“. Šie telefonai yra brangesni už daugelio kitų gamintojų analogus, tačiau pasižymi ilgu tarnavimo laiku ir net praėjus metams ar dviems po naudojimo pradžios, jų veikimas retai sulėtėja. Rinka pastarąją savybę itin vertina.

Be to, „iPhone“ kuria tam tikrą įvaizdį, todėl daugelis žymių žmonių, nuomonės formuotojų renkasi būtent šiuos telefonus – tai tarsi savotiškos prabangos ženklas.

O kaip kiti gamintojai?

Kitų gamintojų telefonai taip pat turi savo pirkėją, tačiau negali rinkoje konkuruoti savo savybėmis ar kainos ir kokybės santykiu. Ilgą laiką pagrindinių konkurentu „Xiaomi“ buvęs „Huawei“ dėl išorinių veiksnių atsiribojo nuo populiariosios „Android“ operacinės sistemos ir iš rinkos lyderio pozicijos pateko į rinkos užribį.

Scroll to Top