prisitraukimu skersinis

Ar moterų kultūrizmas šiandien madingas?

Taip, kaip ir visame pasaulyje, taip ir Lietuvoje, kultūrizmą žmonės linkę vertinti labai dviprasmiškai. Jei vyrai šioje sporto šakoje dar yra gana lengvai įsivaizduojami, tai moterų kultūrisčių dažniausiai ne vienas nesupranta. Kai kam tai atrodo ne moteriška, kiti įsivaizduoja, jog tokiu būdu moters kūnas tampa raumenų uola, o ne švelniomis dailiomis linijomis. Tačiau, itin didelė dalis pasaulio žmonių dabar pritaria sveikai atrodančiai, sportiškai išvaizdai. O kas dar, jeigu ne sportas gali padėti moterims atsikratyti nepageidaujamų kilogramų ir atrodyti nepriekaištingai. Dėl šios priežasties, minimalios kultūrizmo treniruotės yra naudingos moterims. Atliekant tokius pratimus, net ir tos, kurios bijo pavirsti raumenų kalnais, gali sušvelninti savo kūno formas, neišgyvenant dėl pernelyg didelių raumenų iškilumų.

Sporto treneriai teigia, jog prisitraukimų skersinis namuose ar sporto salėje yra vienas geriausių lengvojo kultūrizmo pratimų. Toks inventorius yra lengvai montuojamas prie durų staktos, neužima daug vietos, jį galima lengvai nuimti ir vėl uždėti, o taip pat jis negadina nei durų, nei sienų. Negana to, prisitraukimų skersinis moterims gali tarnauti ne tik kaip prie durų rėmo montuojamas įrenginys: pasidėjus ant žemės su juo galima daryti įvairius kitus pratimus ir stiprinti rankų, nugaros, pilvo ar kojų raumenis.
Taigi, lengvas moterų kultūrizmas dabar yra iš tiesų madingas vien dėl to, jog jis suformuoja gražias moters ar merginos kūno formas. Tokia moteris atrodo energingesnė, jaunesnė, labiau švytinti. Be to, tokio tipo mankšta leidžia jaustis geresnės nuotaikos. Namuose primontuotas prisitraukimų skersinis suteikia galimybę mėgautis sportu savo erdvėje, sutaupo laiko bei pinigų, kadangi nereikia papildomai eiti į sporto salę.

Taigi, dar kartą:

moterims prisitraukimai ant skersinio yra naudingi dėl to, kad jų dėka treniruojama viršutinės kūno dalies raumenys. Su jais taip pat formuojamas ir pilvo presas. Mėgstančioms įdomesnę veiklą, ant skersinio galima daryti pratimus su tampriomis juostomis.

Scroll to Top