Kokius vestuvinius žiedus pirkti?

Vestuvės – nuostabi ir ypatinga diena, kuomet gyvenimas apsiverčia aukštyn kojomis: pasikeičia statusas visuomenėje, Jūs tampate žmona arba vyru, atsiranda įvairių svarbių įsipareigojimų, o svarbiausia, Jūs pasižadate su savo išrinktuoju praleisti visą savo likusį gyvenimą. Tai svarbus žingsnis ir labai svarbi diena, tad norisi, kad viskas būtų tobula. Vestuviniai žiedai, tai vienas iš dalykų, kurie turi būti tobulai parinkti, nes juk kaip tik jie puoš Jūsų ranką visą likusį gyvenimą. Kai pagalvoji, juk vestuvių diena praeis, o žiedas – liks. Taigi, ką reikia padaryti ir į ką atkreipti dėmesį, kad liktumėte patenkinti savo pasirinkimu?

  • Pirmiausia su savo išrinktuoju aptarkite, kokia vestuvinių žiedų kaina Jus tenkintų. Tai leis žvelgti į situaciją realistiškai. Taip pat geriau iškart apsitarti: pirksite storus, ar plonus žiedus, deimantinius ar paprastus, sutampančius ar ne.
  • Būtina apsvarstyti ir tai, ar jaunoji vestuvinį žiedą norės nešioti kartu su sužadėtuvių. Tokiu atveju reikėtų pirkti lenktą vestuvinį žiedą, kuris puikiai prisiderins prie sužadėtuvių žiedo deimanto ir bus patogu juos abu nešioti. Arba tokį, kuris spalva bei stiliumi būtų panašus į sužadėtuvių.
  • Jei Jūs su partneriu mėgstate aktyvų gyvenimo būdą, Jums derėtų rinktis tokius žiedus, kurie nekliūtų, nesimaišytų, nesibraižytų ir nebūtų per daug prabangus. Tokiu atveju galbūt reiktų atsisakyti ir žiedų, papuoštų deimantukais, kurie gali greit iškristi.
  • Pagalvokite ir kokį metalą rinksitės, Jums labiau patinka baltas auksas, ar geltonas. Taip pat galite panaudoti namuose jau esantį, seną auksą. Pavyzdžiui, jei turite namuose senų auksinių papuošalų, kurių nenešiojate, juos galite panaudoti savo vestuvinių žiedų gamybai. Tačiau prietaringi žmonės siūlo taip nesielgti, nes pritrauksite kitų žmonių likimą, kartais ne visada gerą. Ar tikėti tokiu prietaru, ar ne, spręsti Jums patiems.
  • Taip pat nepalikite žiedų pirkimo paskutiniai dienai, nes tai yra gana ilgas darbas. Pirmiausia nemažai laiko truks, kol išsirinksite, o žiedų gamyba gali trukti mėnesį ir ilgiau, tad vestuviniais žiedais verta pasirūpinti iš anksto.

Taigi, apgalvoję visus klausimus ir nusprendę, ko Jums reikia, keliaukite į juvelyrinių dirbinių parduotuvę (jų rasite ir Kaune ir kituose Lietuvos miestuose) ir paverskite savo dieną magiška!