Kokios vaikų drabužių mados vyrauja šiuo metu?

Mažiesiems šeimos nariams drabužius renkame taip pat atsakingai, kaip ir sau – juk norisi, kad jie ne tik jaustųsi patogiai, bet ir atrodytų stilingai. Tuomet ypač pravartu susipažinti su vyraujančiomis madomis – galbūt tarp populiariausių idėjų pavyks atrasti ir Jūsų vaikučiams tinkančių rūbelių. Tad kokios drabužių tendencijos vyrauja šiuo metu?

Madingiausios spalvos

Patys populiariausi šiuo metu yra pasteliniai, neutralūs atspalviai – juos lengvai galima pritaikyti ir berniukų, ir mergaičių drabužėliams. Kreminiai, ledų, pistacijų, persikų, dangaus ir kiti panašūs atspalviai karaliaus mados viršūnėse, tačiau nesuklysite parinkę ir šiek tiek ryškesnius drabužius – jie šiais metais taip pat minimi tarp stilingiausiųjų. Spalvas drąsiai galima drąsiai derinti tarpusavyje ir išbandyti netikėtas jų kombinacijas – su vaikučių stiliumi tikrai įmanoma sėkmingai paeksperimentuoti!

Drabužiai mergaitėms

Mažųjų damučių spintose turėtų vyrauti vasariška romantika! Joms geriausiai tiks rožinės, raudonos ar kitos panašių atspalvių suknelės, kurios pravers tiek laisvalaikiu, tiek svarbios šventės metu – su tokia apranga mažylė atrodys elegantiškai ir rafinuotai! Žavios gėlytės, margi raštai, pūsti sijonėliai, suknelės, velvetas ar jo detalės – tai pagrindinės šių metų tendencijos, tad sėkmingai derindami visus šiuos elementus tarpusavyje, galite sukurti įspūdingą mergaitės įvaizdį. Pasistengti tikrai verta!

Drabužiai berniukams

Jei namuose auga mažasis džentelmenas, turėsite galimybę parinkti jam ne vieną stilingą garderobo variantą. Labiausiai jiems tiks smėlio spalva ir jai artimi tonai, o jei kalbėsime apie drabužėlių modelius, vertėtų įsigyti patogias kelnes berniukams ar kelnės mergaitėms ir itin žavingai atrodančius kostiumėlius – su jais šie rūbai berniukams atrodys nepakartojamai. Privalomų drabužių sąraše taip pat puikuojasi languoti marškiniai ir liemenės – šias garderobo detales lengva priderinti tiek prie puošnesnės, tiek prie kasdienės vaikučių aprangos.

Žalia šviesa neutralumui ir originalumui

Šiais metais vis labiau įsivyrauja nauja, tačiau pakankamai sėkminga tendencija – drabužiai berniukams ar mergaitėms, kurie puikiai tinka abiejų lyčių mažyliams. Neutralios spalvos ir patogus dizainas leidžia pamiršti apie stereotipus ir suteikia galimybę visiems vaikučiams vienodai mėgautis patogumu ir nevaržoma laisve. Dažniausiai tarp tokių variantų pastebimi kostiumėliai, su kuriais mažyliai smagiai galės tyrinėti juos supančią aplinką. Tad dabar galima visiškai pamiršti vyraujančias taisykles – leiskite vaikams jau dabar būti savimi!

Vartotojiškumo mažinimas

Ši visuotinė problema palietė ir vaikų madą – tai viena iš priežasčių, kodėl drabužėlių gamybai dažniausiai naudojami natūralūs audiniai, kurie rūbus leidžia dėvėti kur kas ilgesnį laikotarpį. Žinoma, yra ir kita medalio pusė: iš tokių medžiagų siuvami drabužėliai yra itin patogūs, nevaržo mažylių judesių ir puikiai tinka bet kokioms oro sąlygoms. O juk kalbant apie vaikišką aprangą, komfortas turėtų būti pirmoje vietoje!

Visos šios tendencijos pakankamai lengvai pritaikomos praktiškai, todėl tikėtina, jog tarp šių variantų tikrai surasite drabužėlių, kuriais vertėtų papildyti mažųjų spintą. Visgi, rinkdami rūbelius, turėtumėte pasitarti ir su vaikučiu – jo nuomonė bus svarbesnė už bet kokias vyraujančias madas!

Scroll to Top