Kodėl verta įsigyti fotoepiliatorių?

Fotoepiliatorių asortimentas rinkoje gausus, savo išvaizdai ir komfortui dėmesio negailinčios moterys bei vyrai jau spėjo išbandyti ir pamėgti fotoepiliacijos procedūras, dažnas prietaisą įsigijo ir sėkmingai naudoja namuose bei džiaugiasi ilgalaikiais procedūros rezultatais. Bet yra ir tokių, kurie dar ieško patikimo ir saugaus epiliacijos būdo. Pateikiame fotoepiliacijos privalumų sąrašą, pagrindžiantį, kodėl verta įsigyti fotoepiliatorių.

  • Fotoepiliatoriumi atliktas plaukelių šalinimas lemia ilgalaikį rezultatą. Plaukeliai neatauga net iki dviejų mėnesių, jei laikysitės naudojimo rekomendacijų ir pirmąsias procedūras atliksite tokiu dažniu, koks nurodytas prietaiso naudojimosi instrukcijoje. Fotoepiliatorius bus vienas geriausių pirkinių, jei norite minimaliomis laiko investicijomis pasiekti geriausių rezultatų.
  • Fotoepiliatorius nedirgina odos. Greičiausiai esate išbandę nepageidaujamų plaukelių skutimą, rovimą ir kitus šalinimo būdus. Jei taip, tai fotoepiliacija labai maloniai nustebins, nes procedūros metu nejusite jokio skausmo ar kitokio diskomforto, tik malonią šilumą toje vietoje, į kurią sklinda šviesos impulsas. Todėl ir po procedūros nevargins odos jautrumas, sudirgimas ar net pažeidimai. Fotoepiliatorius neturi peiliukų ar kitų elementų, galinčių pažeisti odą, todėl po naudojimo oda bus švelni ir nesudirgusi.
  • Dažna moteris plaukelių šalinimui renkasi kremus arba skusdamos plaukelius naudoja skutimuisi skirtas priemones. Neretai jos sukelia alergines odos reakcijas. Greičiausiai bent kartą esate po skutimosi ar depiliacijos kremu pastebėjusios, kad oda paraudusi, tapo jautresnė ar net atsirado bėrimas. Nenuostabu, skutimuisi skirtose priemonėse, depiliacijos kremuose – platus ingredientų sąrašas ir ne visi jie gali būti draugiški vieno ar kito tipo odai. Fotoepiliatoriaus naudojimas nesukels jokios alerginės reakcijos, nes jam nereikalingos kosmetikos priemonės. Tad įsigiję fotoepiliatoriųturėsite saugų odai nereikalingų plaukelių šalinimo prietaisą.
  • Daugelis plaukelių šalinimo būdų, nors yra veiksmingi bei gali suteikti kelių savaičių rezultatą, visgi yra nemalonūs, net skausmingi, pavyzdžiui, plaukelių šalinimas vašku. Todėl fotoepiliatorius Jums pasirodys tikras atradimas, nes plaukelius šalina nesukeldamas jokio skausmo!
  • Paprastas, spartus ir patogus fotoepiliatoriaus naudojimas lems mažas laiko sąnaudas procedūrai ir Jūsų komfortą.

Fotoepiliatorius labai pasiteisins šiuolaikinio gyvenimo būdo kontekste, kai laiko stoka kartais lemia tai, jog negalite savo išvaizdai skirti tiek laiko, kiek norėtumėte.