Kokias korekcijas rinktis? Kodėl antakiai svarbus veido akcentas?

Veidas yra mūsų prisistatymas pasauliui, dėl to svarbu pasirūpinti, kad jis visuomet išliktų jaunatviškas ir nepriekaištingas. Kiekvienas turime įsivaizdavimą, kaip turėtų atrodyti gražiausias įsivaizduojamas veidas, jei norite atrodyti kuo geriau, galite pasirinkti keletą procedūrų. Kiekviena procedūra yra savotiškai svarbi ir vertinga, tačiau jei norite įrėminti savo veidą, atjauninti žvilgsnį – rinkitės antakių pakėlimą. Antakių pakėlimas ne tik įrėmins, bet ir atšviežins ir pajaunins Jūsų veidą, palengvins rūpesčius dėl nevienodos antakių padėties, raukšlelių kaktos ir akių zonoje. Jei norite antakių pakėlimo procedūros apsilankykite Grožio Akademijoje, kurioje yra ir daugybė kitų procedūrų, kurios pranoks Jūsų lūkesčius.

KODĖL SVARBU RŪPINTIS SAVO ANTAKIAIS?
  • Antakiai yra labiausiai kintanti tendencija šiais laikais. Antakių pasiryškinimas tampa menu, nes yra daugybė būdų, kaip juos pagražinti. Svarbu atkreipti dėmesį, jog ne visos antakių formos tinka kiekvienai veido formai.
  • Antakius galima koreguoti kirpykloje ar namuose antakių pieštuko, šešėlių pagalba, jei norime išgauti natūralų įvaizdį.
  • Jei norime dramatiškos išvaizdos  – antakių šešėliavimas – puiki išeitis, nes nereikia kiekvieną diena ryškinti antakių, atrodo ryškiai, suteikia antakiams formos.

Tačiau daugumos moterų antakiai yra praradę formą, pakritę dėl amžinių pokyčių ar genetinio polinkio, dėl to geriausia yra atlikti antakių pakėlimo procedūrą. Ši procedūra turi daug pliusų, tačiau yra keletas ir minusų, kuriuos aptarsime:

  1. Antakių pakėlimas išryškina akis, suteikia dinamiškumo ir raiškumo, 
  2.  Antakių pakėlimas pašalina esminę akių vokų užkritimo priežastį
  3. Procedūra ilgalaikė, dėl to nereikia nuolatinių korekcijų.
  4. Antakių pakėlimas gali padėti sulyginti nesimetriškus antakius, atgauti norimą formą.
  5. Po operacijos jau kitą dieną galėsite vykti namo. 
  6.  Antakių pakėlimo pjūviai yra trumpi ir paslepiami plaukuotoje galvos dalyje.

Kiekvienas galime rinktis, kaip norime atrodyti, tačiau jei turite problemų su paakių oda, antakių padėtimi ar net jei Jums reikalinga atlėpusių ausų operacija – kreipkitės į Grožio Akademiją, kurioje rasite visas Jums reikalingas procedūras. Procedūras atlieka tik geriausi specialistai, kurie su malonumu suteiks konsultaciją ir patars, kuri procedūra Jums bus aktuali.