Plaukų spalva pagal akis: kaip pasirinkti?

Plaukų spalvos pakeitimas yra kone greičiausias būdas atnaujinti savo įvaizdį. Tačiau jei laukia kardinalūs pokyčiai, visuomet neramu, ar rezultatai iš tiesų pateisins lūkesčius. Tuomet rekomenduojama atsižvelgti į įvairius veiksnius, tarp kurių dažnai minima ir akių spalva – jei naujasis plaukų atspalvis jį papildys, pavyks pasiekti labai žavingų rezultatų. Žemiau pateikiame atspalvius, kurie geriausiai tinka atitinkamų akių savininkėms.

Žalios akys

Jei turite nuostabias žalias akis, Jūsų laukia platus atspalvių pasirinkimas, kuris dar labiau paryškins jų unikalumą. Vienas iš tokių pasirinkimų galėtų būti iriso tonas – karameliniai, medaus ir šviesiai rudos spalvos atspalviai Jums iš tiesų puikiai tiks. Jei visgi norite tamsesnių plaukų, galite rinktis tamsią šokolado spalvą – jei odos atspalvis yra gilus, primenantis alyvuoges, galutinis rezultatas pranoks bet kokius lūkesčius. Juoda spalva taip pat turėtų būti apsvarstyta, tačiau reikėtų surasti tokį jos atspalvį, prie kurio oda neatrodys išblyškusi. O jeigu norisi daugiau gyvybės, verta pagalvoti apie kaštoninį atspalvį: raudonai rudi tonai Jūsų neapvils.

Mėlynos akys

Oranžiniais ir raudonos spalvos atspalviais spindintys šviesūs plaukai ypatingai tinka toms, kurios turi safyro akis. Mėlynakės drąsiai gali rinktis ir platininius atspalvius, tačiau jeigu nesinori būti blondine, tikrai turite ir kitų pasirinkimų. Vienas iš jų sodri espresso plaukų spalva – ji užtikrins, kad Jūsų akys visuomet išliks dėmesio centre. Taip pat galite išbandyti turtingą burgundišką toną: sodriai raudoni ir violetiniai atspalviai neabejotinai paryškins Jūsų akis.

Žinoma, bet kuriuo atveju reikėtų įsitikinti, kad dažymui naudojamos kokybiškos priemonės. Jei nemėgstate ieškoti kompromisų, Jums turėtų patikti reikliems profesionalams skirti L‘Oreal Professionnel plaukų dažai, kurie saugiai ir efektyviai gali nudažyti įvairių tipų plaukus ir yra mėgstami dėl ilgai išliekančio rezultato. Juos galite įsigyti Pigu.lt el. parduotuvėje.

Rudos akys

Rudų akių savininkės taip pat nestokos pasirinkimo variantų. Vienas iš jų – auksinis rudas tonas, kuriame susipina auksinis blondinės ir šiltas brunetės atspalvis. Akivaizdu, kad tokie rezultatai iš tiesų bus įspūdingi. Jei Jūsų akys yra šviesiai rudos, beveik vario spalvos, plaukus rekomenduojama dažyti medaus atspalviu – jis dar labiau paryškins šiltus gintaro tonus Jūsų akyse. Raudonmedis taip pat išryškins rudų (nebūtinai šviesių) akių šilumą – teigiama, jog tokia plaukų spalva buvo tarsi sukurta tokių akių savininkėms. Norinčioms dar labiau atkreipti dėmesį į akis, plaukus galima dažyti pelenų atspalviais – toks kontrastas padės sukurti išskirtinį įvaizdį, kuriuo tikrai bus sunku nesižavėti.Tai – dažniausiai pasirenkami, tačiau tikrai ne vieninteliai atspalviai, tinkantys prie Jūsų akių spalvos. Jei nesate tikros, ar Jums iš tiesų tiks ir patiks naujasis įvaizdis, pirmiausiai galite paeksperimentuoti su efektyviai nusiplaunančiais produktais – tai gali būti L‘Oreal plaukų dažai iš serijos „Colorista“.