ĮRENGIANT TERASĄ

Šiomis dienomis, terasų statymas yra labai populiarus ir vis dar sėkmingai populiarėjantis. Žmonės vis laikosi madų ar nori iš kitų išsiskirti kažkuo neįprastu, ekstravagantišku. Dažnai tie, kurie turi nuosavą namą su savo kiemu, nepatingi pasistatyti ir terasos. Ir visa tai ne tik dėl to, kad jos labai reikia, bet yra stengiamasi neatsilikti nuo vyraujančios tendencijos. Juk tai yra populiaru, jeigu kitas turi, noriu ir aš ! Tačiau pažvelgus iš kitos pusės, nėra nieko nuostabiau kai šiltais vasaros vakarais ten gali leisti savo laisvalaikį su šeima ir draugais, ir dar vykti niekur nereikia. Žmonės mėgsta stebėti aplinką, kaimynus, netgi atlikti kai kuriuos darbus gryname ore. Tikrai drąsiai galima teigti, kad įrengiant terasą, galima tai padaryti pakankamai pigiai ir greitai, tik reikia nuspręsti kokio terasos tipo yra norima.

Rinktis drąsiai galima ypatingai populiaria medinę terasą. Beveik visi kurie apsisprendžia tokį statinį statytis renkasi medieną. Ir nereikia nerimauti, kad dėl prastų Lietuvos orų tokia terasa greitai subyrės ar pradės pūti. Tai yra visiška netiesa ar net gi mitas. Taip gali atsitikti jei statinys yra statomas nekokybiškai, savamokslių specialistų. Tačiau šiomis dienomis terasos yra statomos remiantis pažangiausiomis technologijos, iš geriausių medžiagų ir tinkamai apdorotos medienos. Todėl tikrai galime griauti tokius netikusius mitus.

Dažnai bandoma išsiskirti iš minios ir statyti vis neprastesnius terasų tipus. Juk žmonės gali būti tokie išradingi. Įmantrios detalės jau senai nebenaudojamos tik namų viduj pagražinti, bet dabar yra stengiamasi viską pateikti pompastiškai, ir tai kas yra lauke. Dažnai visų gerai matoma. Tokiu būdu galima pasipuikuoti prieš aplinkinius ar kaimynus. Juk į prašmatnią ir skoninga terasą nėra gėda pasikviesti svečius.

Savaime suprantama, kad kainos svyruoja ir yra labai įvairios. Tai priklauso nuo jūsų norimo konstrukcijos ar medienos tipo, terasos dydžio, pasirinktų medžiagų ir taip toliau. Būsimosios terasos konstrukciją dažnai pasiūlo specialistai ir jei jums tinka toks variantas galite daugiau nesukti galvos, tačiau jeigu turite idėjų ir norite jas įgyvendinti statybų profesionalai tikrai pasistengs tai padaryti, kad jūsų fantazija bei svajonė virstų realybe. Žinoma, visa tai reikia aiškiai papasakoti, apibūdinti, kad nekiltų jokių neaiškumų.

Įrengiant terasą nereiktų pamiršti ir kainos. Jos yra labai įvairios, ir svyruoja nuo jūsų poreikių, norų ir galimybių. Visada rekomenduotina kainą sutarti iš anksto, arba statybininkams galite pasakyti, kokį biudžetą galite skirti ir atsižvelgiantį tą sumą, jums bus pateiktas geriausias pasiūlymas.

Svarbiausia yra bendradarbiauti vieniems su kitais. Išsakyti savo nuomonę bei lūkesčius, negailėti lėšų geresnėms medžiagoms. Ir vėliau jūs ir jūsų šeima galėsite džiaugtis ilgais vasaros vakarais savo naujoje, kokybiškai pastatytoje bei patogioje naujai įrengtoje terasoje.