Juoda ir tamsiai mėlyna: kaip dėvėti?

Jau atsibodo dėvėti vien juodus rūbus ir derinti juodą su juoda? Bet tai COME ON!, šviesios spalvos mus storina, nieko čia nepadarysi… aišku, jei esi perkūdęs džiūvesėlis, tai toliau net neskaityk, nes nuo tamsių spalvų pranyksi iš horizonto. O šiaip tai norėjau pasiūlyti išeitį, kad nereiktų rengtis vien juodai. Juodą spalvą galima drąsiai derinti ir su kitomis. Tad šįkart pasiūlymas būtų toks: juoda + tamsiai mėlyna.

Juoda spalva gali turėti daug reikšmių. Ji nebūtinai turi sietis su gedulu ir liūdesiu. Juoda spalva išskiria rimtą profesionalą, taip pat ji gali reikšti paslaptingumą, rafinuotumą ar net seksualumą. Tačiau kai visas derinys yra juodas ir tik juodas – tuomet rodos kažko trūksta. Atrodo niūriai, nuobodžiai…ir primena laidotuves. Verčiau prie juodos reiktų priderinti dar vieną spalvą: tai gali būti balta, raudona, oranžinė, geltona, kūno spalva arba tamsiai mėlyna.

Juoda + tamsiai mėlyna: šis derinys kažkoks pamirštas – praėjus gatve retai tokį pamatysi. Tačiau jį mėgsta daugelis garsių Europos dizainerių, kadangi šis spalvų mix’as atrodo be galo elegantiškai. Tamsiai mėlyna, visai kaip ir juoda, aprangos deriniui prideda rafinuotumo, padeda kurti savimi pasitikinčio, protingo, autoritetingo ir valdingo žmogaus įvaizdį.

Turbūt kiekviena moteris savo spintoje turi ne vieną juodą rūbą, kurį dažnai dėvi: paltą, švarkelį, kelnes, suknelė, sijoną, palaidinę, batus, rankinę ar aksesuarų. Tad belieka tik nusipirkti (jei neturite) keletą tamsiai mėlynų rūbelių ir kurti elegantiškus bei stilingus derinius.

Na ir dar viena priežastis, kodėl verčiau rinktis juoda+tamsiai mėlyna derinį vietoj juoda+juoda: apsirengus vien juodai – išryškėja didelis kontrastas tarp drabužių ir veido spalvos. Tai vizualiai sendina, prideda nuovargio įspūdį. Tuo tarpu tamsiai mėlyna spalva odą vizualiai patamsina.

Taigi nebijokite eksperimentuoti su šiomis dvejomis spalvomis. Jos prideda elegancijos, vizualiai dailina figūrą, o mėlyna – net ir odos atspalvį. Šių spalvų derinį mėgsta daugelis garsių dizainerių, tad neapsiriksite.