Vakarinės suknelės

Tobulos vakarinės suknelės pasirinkimas

Gyvenime tenka minėti labai daug nuostabių švenčių, kurių metu norisi ne tik džiaugtis kitų arba savo laime, tačiau ir pasipuošti. Kartais tereikia apsirengti nuostabią suknelę, kad jaustumėtės kur kas geriau, kad pavyktų įkvėpti elegancijos bei išskirtinumo. Stebuklingos vakarinės suknelės padeda puikiai atrodyti ne tik išore, tačiau ir vidumi. Tiesa, platus pasirinkimas gali gluminti. Kuri geriausia?

Jūsų dėmesiui – niuansai, kuriuos įvertinus rasite tobulai sau tinkamą vakarinę suknelę.

 • Vakarinės suknelės pasirinkimas turėtų prasidėti nuo medžiagos, kadangi vienos krenta gražiau, kitos linkusi glamžytis. Suprantama, kad natūralaus pluošto suknelės yra brangesnės, tačiau jos ir atrodo solidžiau, prabangiau, juolab, tarnaus ilgiau. Šilkas – bene labiausiai tinkantis medžiaga vakarinei suknelei, dera ir medvilnė, linas, tačiau sintetikos siūlome vengti.
 • Dizainas– kitas svarbius niuansas, kuriam dažniausiai skiriama daugiausia dėmesio. Vertindami suknelių dizainus nepamirškite apgalvoti, ar jis tinka prie Jūsų figūros, Jūsų odos, net plaukų spalvos, nepamirškite įvertinti ir savo ūgio.
 • Tiek vakarinės, tiek kasdienai skirtos suknelės pasirenkamos ir pagal ilgį. Jį reikia rinktis taip pat pagal savo figūros tipą, kadangi ne visada poreikis atitinka galimybes.
 1. Jeigu esate žeme – tokiu atveju Jums labiausiai tinka trumpos suknelės.
 2. Aukštos merginos, kurios turi ilgas kojas, taip pat turėtų rinktis trumpas, tačiau joms skoningai atrodys ir labai ilgos.
 3. Jeigu Jūsų kojos yra stambios – rinkitės ilgas sukneles.
 4. Obuolio arba kriaušės figūrą turinčioms moterims siūlomos suknelės, kurios siekia kelius arba yra 10 cm virš kelių.

Nepamirškite, kad prie suknelės reikia derinti ir avalynę, tad suknelės ilgis dažnai nulemia, kokie bateliai bus pasirenkami, kiek jie bus matomi.

 • Galiausiai reikia nepamiršti įvertinti savo figūros tipą, kadangi jis nulemia konkretaus modelio pasirinkimą. Trumpai nurodysime, kokiam figūros tipui tinka konkretaus modelio suknelės.
 1. Obuolio formos figūrą turinčios moterys turėtų rinktis sukneles, kurios po krūtine turi surišimą, kaspinėlius. Žemoms merginoms siūlomos suknelės, kurios turi vertikalius dryžius, kadangi jie vizualiai lieknina.
 2. Gitaros figūros formos moterys gali drąsiai dėvėti aptemptas sukneles, kadangi jų figūra – pati moteriškiausia ir kiekvienas linkis atrodys žavingai.
 3. Jeigu Jūsų figūra yra kriaušės formos – tokiu atveju reikia vizualiai susiaurinti klubus. Tokiu atveju reikia paryškinti krūtinę. Tam puikiai tiks suknelės, kurios krūtinės vietose turi raukinukus, kaspinėlius arba yra labai ryškios likusios lyginant su likusia suknele.
 4. Cigaretės figūros merginos dažniausiai labai lieknoms, tad joms geriausiai tik vakarinės suknelės, kurios yra dekoruoti raštais arba horizontaliomis linijomis. Tokiu atveju vizualiai figūra atrodys platesnė, linkiai didesni.

Raskite tobulą suknelę, kuri Jums leis jaustis nuostabiai!

 

Scroll to Top