Nepageidaujamų plaukelių šalinimas namų sąlygomis su „Silk‘n“

Kuri gi moteris nenori džiaugtis švelnia, glotnia oda, kurios „nepuošia“ nepageidaujami plaukeliai? Tai aktualu daugeliui savo išvaizda ir komfortu besirūpinančių dailiosios lyties atstovių. Tiesa, prioritetu laikomas ilgalaikis rezultatas, neskausmingas ir greitas plaukelių šalinimas. Šiuos kriterijus idealiai atitinka fotoepiliacijos procedūra. Tik štai atlikti ją kosmetologo kabinete laiko atranda ne kiekviena, nes įterpti vizitą įtemptoje dienotvarkėje nelengva. Tad plaukelių šalinimas namuose –labai patrauklus variantas. O geriausiai tam tinka „Silk‘n“ fotoepiliatoriai, paprasti naudoti ir tobulai tinkantys plaukelius šalinti namų sąlygomis.

Naudoti namuose puikiai tiks bet kuris „Silk‘n“ fotoepiliatorių modelis, nes jie visi yra saugūs ir labai patogūs. Tad renkantis tikslinga atsižvelgti tik į esminius prietaiso parametrus ir palyginti juos su individualiais poreikiais.

Siekiant efektyvaus rezultato ir saugaus naudojimo svarbu susipažinti su prietaiso instrukcija. Taip pat laikykitės kelių esminių taisyklių: prieš procedūrą ir po jos kelias savaitės odą saugokite nuo tiesioginių saulės spindulių, naudokite apsaugos nuo saulės priemones. Planuojate įsigyti pirmąjį fotoepiliatorių? Prieš tai pasikonsultuokite su gydytoju, jeigu: sergate lėtinėmis odos ligomis, turite apgamų, pigmentinių dėmių.

„Silk‘n“ fotoepiliatoriai turi labai gerą savybę – jutiklius, identifikuojančius odos spalvą, todėl nudegimų rizika sumažinama iki minimumo. Tiesą sakant, norint pakenkti odai net reikėtų įdėti nemažai pastangų. Kitas aspektas – „Silk‘n“ fotoepiliatoriai sukurti galvojant ir apie akių apsaugą, todėl šviesos impulsas ima sklisti tik tada, kai užfiksuojamas kontaktas su oda. Tad baimintis pakenkti akims ar nudeginti odą tikrai neverta – o juk būtent tai dažnai sustabdo moteris nuo fotoepiliacijos procedūrų namuose.

„Silk‘n“ fotoepiliatoriai puikiai vertinami dar ir todėl, jog yra suderinami su išmaniosiomis technologijomis –atsisiųskite specialią programėlę, ir daug rūpesčių nusimesite nuo savų pečių. Pavyzdžiui, Jums bus priminta, kada reikia atlikti procedūrą, taip pat stebėsite progresą, rezultatus. Tokios funkcijos padeda laikytis sistemingumo ir pasiekti geresnių rezultatų.

Svarbu paminėti, kad „Silk‘n“ fotoepiliatoriai yra patvirtinti kliniškai, todėl galite būti tikri, kad naudojate kokybišką ir visiškai saugų prietaisą.

„Silk‘n“ fotoepiliatoriai yra lyderiai pasauliniu mastu, kalbant apie ilgalaikio nepageidaujamų plaukelių šalinimo aparatus, skirtus asmeniniam naudojimui namuose.

Pasikonsultuokite prieš pirkdami fotoepiliatorių – Jus mielai pakonsultuos Hairfree.lt el. parduotuvė

Scroll to Top