2014 metų rudens tendencijos

Kai kalbama apie madą, ruduo tampa pačiu geriausiu sezonu, nes galima puoštis švarkais, jaukiais ir šiltais megztiniais, šalikėliais, paltais, kepurėmis, pirštinėmis, įvairių dizainų batais. Pasirinkimas išties platus. O geriausia tai, kad kiekvieną rudenį atsiranda vis naujų tendencijų ir įdomių sprendimų. Dėl šios priežasties galima išbandyti įvairiausius derinius ir atrodyti labai stilingai. Taigi, ką reikia rengtis šiandien, kas populiaru ir madinga būtent šį, 2014-ųjų rudenį?

Megztiniai

Rudenį orai prastėja, rytais būna nejauku ir vėsu, todėl megztinis yra vienas geriausių pasirinkimų žvarbiais rytais ir šaltais vakarais. Tačiau kokį rinktis? Tik kokybišką, minkštos ir standžios medžiagos, kuris atrodytų per didelis ir paltus, tačiau ties pečių linija būtų toks, koks ir turi būt. Tokių megztinių galite rasti naujausioje „Rinascimento“ kolekcijoje.Svarbu paminėti, kad šį sezoną madingi ne tik megztiniai, bet ir apskritai mezginiai. Šalikai, kepurės, pirštinės, kojinės, sijonėliai. Dizaineriai Marc Jacobs ar Stella McCartney šį rudenį nusprendė „apmegzti“ visus nuo galvos iki kojų, tad šį rudenį kviečiame nevengti megztų detalių.

sweater

Septintasis dešimtmetis
Septintojo dešimtmečio tendencijos niekaip neišeina iš mados. Jos suformavo ir šių laikų tendencijos. Tad pasirinkusios pastelinių spalvų paltus iš „Rinascimento“ naujausios kolekcijos tikrai neprašausite pro šalį.

Atspalviai
Šį sezoną, žvelgiant į podiumu vaikščiojančius modelius, pastebėjom itin ryškių spalvų, pavyzdžiui, daug mėlynos ir raudonos. Smagu, kad šios spalvos turi daug atspalvių, tad galėsite rinktis iš plataus asortimento.

Coat-17

Įkvėptos vyrų
Puikus kostiumėlis gali paįvairinti kiekvienos moters įvaizdį. Platų jų asortimentą rasite Rinascimento kolekcijoje.

Spalvoti odiniai sijonai
Oda rudenį nenaujiena. Tačiau šį sezoną populiari ne įprasta juoda ar rusva oda, bet spalvota. Beje, svarbu paminėti, kad daugelis dizainerių vis dažniau atsigręžia į gamtosaugą, tad neretai renkasi dirbtinę odą. O ar žinojote, kad odą galima derinti su kailiais bei vilna.

leather skirts

Dekoras
Šį rudenį labai populiarūs ir madingi įvairiausi dekorai, tad, jei turite „auksines rankas“ ir mokate siūti, patys galite papuošti ir atnaujinti savo drabužius!

Taigi nebijokite šį sezoną eksperimentuoti ir džiaugtis spalvotu bei labai šiltu rudeniu.

Scroll to Top