Į ką atkreipti dėmesį renkantis dėkliuką naujam telefonui?

Netikėtai išpilta kava ar nerangus telefono išmetimas iš rankų yra dažnos išmaniųjų gedimų priežastys. Jeigu jums jau yra tekę stebėti, kaip jūsų brangus įrenginys yra sugadinamas nerangių netyčinių atsitikimų, tikrai suprantate, kokia svarbi yra tinkama apsauga. Visgi, dabar turime tokį platų įvairių dėkliukų pasirinkimą, kad sunku suprasti kokio reikia būtent mums. Todėl, rekomenduojame vadovautis keliais paprastais patarimais.

Negailėkite pinigų

Išmanieji telefonai kainuoja tikrai nemažai, tad neverta rizikuoti ir dėti juos į pačius pigiausius dėklus. Pasistenkite išsirinkti šiek tiek kokybiškesnį, kuris apsaugos telefono kampus ir bus patogus naudoti. Neverta šiam reikalui gailėti pinigų – nusipirktą dėklą rankoje laikysite kiekvieną dieną, tad jums jis turi patikti ir būti pakankamai patvarus.

Atlikite namų darbus

Jeigu jau esate nusižiūrėję vieną ar kitą patinkantį telefonų dėklų gamintoją, prieš galutinai nuspręsdami pirkti panaršykite internete. Tikėtina, kad rasite nemažai kitų žmonių atsiliepimų, kurie gali padėti šiek tiek susiorientuoti.

Apsvarstykite – kiek apsaugos jums iš tikrųjų reikia?

Jeigu esate itin nerangūs, šiais laikais galite lengvai rasti specialių dėklų, kurie telefonus apsaugos nuo visko – ir nuo kritimo, ir nuo vandens, ir nuo kitų netikėtų įvykių. Tačiau, tokie telefonų dėklai retai atrodo stilingai ir elegantiškai. Paprastai visas jų korpusas būna didelis ir kampuotas. Jeigu jums tiek daug apsaugos nereikia arba norite turėti šiek tiek gražiau atrodantį išmanųjį, galite rinktis iš ne tokių griozdiškų variantų.

Taigi, rinkdamiesi telefono dėklą pirmiausia galvokite apie savo poreikius ir patogumą, o tuomet nepamirškite pasidaryti nuodugnios analizės ir pasidomėti kitų žmonių atsiliepimais. Galbūt šiek tiek užtruksite, kol rasite geriausią dėklą sau, tačiau bent jau galėsite kasdien džiaugtis patogumu ir apsauga.